0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
England
FA Cup
Liverpool
-
-
Southampton FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Chelsea
-
-
Leeds United
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Nottingham Forest
-
-
Manchester United
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Wolverhampton Wanderers
-
-
Brighton and Hove Albion
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Italy
Serie A
Internazionale Milano
-
-
Atalanta Bergamo
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Sassuolo
۱
۶
Napoli
Finished
۲۰:۳۰
Turkey
Cup
Besiktas JK
۲
۰
Konyaspor
inprogress
۲۱:۱۵
Trabzonspor
۱
۰
Istanbul Basaksehir FK
Finished
۱۸:۰۰
Scotland
Premiership
Celtic FC
-
-
Dundee FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Kilmarnock
-
-
Glasgow Rangers FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Hearts Of Midlothian FC
-
-
Hibernian FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
FC Livingston
-
-
Motherwell
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Aberdeen FC
-
-
St. Johnstone
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Belgium
Beker van Belgie
Union St.-Gilloise
-
-
Club Brugge KV
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Iran
Pro League
Paykan
۲
۲
Sanat Naft
Finished
۱۵:۰۰
Tractor Sazi FC
۲
۰
Esteghlal Khuzestan
Finished
۱۴:۳۰
Shams Azar Qazvin
۰
۰
Mes Rafsanjan
Finished
۱۵:۰۰
Zob Ahan
۰
۱
Perspolis Teheran
Finished
۱۷:۱۵
Aluminium Arak
۰
۰
Havadar SC
Cancelled
۱۵:۰۰
Greece
Super League
AEK Athens
۴
۲
Pas Giannina
Finished
۲۰:۳۰
Panserraikos
۰
۱
FC PAOK Thessaloniki
inprogress
۲۱:۳۰
Panathinaikos
۱
۰
Aris Thessaloniki
inprogress
۲۲:۳۰
PAE APS Atromitos Athens
۳
۱
Lamia 1964
Finished
۱۸:۳۰
Asteras Tripolis
۳
۳
A.E. Kifisia F.C.
Finished
۱۶:۳۰
Volos NFC
۳
۱
OFI FC
Finished
۱۶:۳۰
Panetolikos FC
۱
۲
Olympiakos Piraeus FC
Finished
۱۸:۳۰
Azerbaijan
Premier League
FK Gabala
۰
۴
FK Qarabag
Finished
۱۸:۳۰
Mexico
Liga de Expansion MX
Leones Negros Guadalajara
۱
۱
Correcaminos
Finished
۰۶:۳۵
Venados Merida FC
۱
۰
CF Atlante
Finished
۰۴:۳۵
Italy
Serie B
SSC Venezia
-
-
Cittadella
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Spezia
-
-
Feralpisalo
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Pisa
-
-
Modena
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
South America
Copa Libertadores, Qualification
Bragantino Red Bull
۱
۰
Rionegro Aguilas Doradas
Finished
۰۴:۰۰
Sporting Cristal Lima
۳
۱
Always Ready
Finished
۰۴:۰۰
Palestino Santiago
۲
۱
Portuguesa FC
Finished
۰۱:۳۰
Australia
NSW Premier League 2
Blacktown Spartans
۲
۳
Bulls FC Academy
Finished
۱۲:۰۰
Northern Tigers
۱
۰
Bonnyrigg White Eagles
Finished
۱۲:۰۰
Canterbury Bankstown FC
۴
۰
Macarthur Rams
Finished
۱۲:۳۰
Nepean FC
۱
۲
SD Raiders FC
Finished
۱۲:۰۰
Rydalmere Lions
۵
۴
Inter Lions FC
Finished
۱۲:۰۰
Hawkesbury City SC
۰
۴
Camden Tigers SC
Finished
۱۲:۳۰
Dulwich Hill F.C.
۱
۱
Hakoah Sydney City East
Finished
۱۲:۱۵
Mt Druitt Town Rangers
۲
۱
Bankstown City Lions
Finished
۱۲:۰۰
North and Central America
CONCACAF Champions League
Houston Dynamo
۱
۰
Saint Louis City SC
Finished
۰۷:۰۰
Orlando City SC
۳
۱
Cavalry FC
Finished
۰۲:۳۰
Philadelphia Union
۳
۳
Deportivo Saprissa
Finished
۰۴:۴۵
Europe
UEFA Youth League
Red Bull Salzburg U19
۰
۱
Nantes U19
Finished
۱۷:۳۰
Bayern Munich U19
۳
۲
Feyenoord U19
Finished
۱۸:۳۰
Real Madrid U19
۲
۰
RB Leipzig U19
Finished
۲۰:۳۰
AC Milan U19
۳
۲
Braga U19
Finished
۱۷:۰۰
Olympiacos FC U19
۳
۲
Lens U19
Finished
۱۶:۳۰
Saudi Arabia
Division 1
Hajer
۱
۴
Al-Orubah
Finished
۱۸:۵۰
Al Najma (SAUD)
۳
۱
Al Jandal
Finished
۱۶:۳۰
Ohod Madinah
۳
۱
Al-Baten
Finished
۱۶:۴۵
France
Coupe de France
FC Rouen 1899
-
-
Valenciennes FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Indonesia
Indonesia Championship U20
PS Barito Putera U20
۲
۰
Persebaya Surabaya U20
Finished
۱۲:۳۰
Bali United U20
۱
۲
Persita Tangerang U20
Finished
۱۱:۰۰
Bhayangkara FC U20
۱
۱
Persis Solo U20
Finished
۱۱:۳۰
Persija Jakarta U20
۱
۲
Borneo FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Asia
AFC Women Olympic Qualification
Japan (W)
۲
۱
North Korea (W)
Finished
۱۳:۰۰
Australia (W)
۱۰
۰
Uzbekistan (W)
Finished
۱۲:۴۰
Brazil
Copa do Brasil
Athletic Club MG
۱
۰
Volta Redonda
Finished
۰۱:۴۵
Marcilio Dias
۱
۳
Vasco da Gama RJ
Finished
۰۴:۰۰
Iguatu CE
۰
۰
EC Juventude
Finished
۰۲:۳۰
Olaria AC
۰
۰
Sao Bernardo FC
inprogress
۲۲:۰۰
Australia
NPL New South Wales U20
Canterbury Bankstown U20
۱
۲
Macarthur Rams U20
Finished
۱۰:۳۰
Dulwich Hill U20
۱
۰
Hakoah Sydney City East U20
Finished
۱۰:۱۵
Romania
Liga I
Rapid Bucuresti
۱
۰
FC UTA Arad
inprogress
۲۲:۳۰
Universitatea Cluj
۱
۰
FC Farul Constanta
Finished
۲۰:۰۰
Poland
Ekstraklasa
Stal Mielec
۱
۰
LKS Lodz
inprogress
۲۱:۰۰
Colombia
Primera A
Envigado
۱
۰
Patriotas Tunja
Finished
۰۰:۳۰
Club Deportivo Los Millonarios
۰
۲
Once Caldas
Finished
۰۴:۴۵
India
Indian Super League
Mumbai City FC
۱
۱
FC Goa
Finished
۱۷:۳۰
Europe
UEFA Nations League Women
Spain (W)
۲
۰
France (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Netherlands (W)
-
-
Germany (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Sweden (W)
۴
۰
Bosnia and Herzegovina (W)
inprogress
۲۱:۰۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
Independiente Petrolero
۱
۱
Nacional Potosi
Finished
۰۳:۳۰
San Antonio Bulo Bulo
۱
۰
The Strongest La Paz
inprogress
۲۲:۳۰
Bahrain
2nd Division
Malkiya Club
۰
۰
Bouri Cultural SC
Finished
۱۹:۳۰
Qalali
۲
۰
Umm Al Hassam
Finished
۱۹:۳۰
A'Ali FC
۳
۰
Al-Ittihad
Finished
۱۹:۳۰
Switzerland
Swiss Cup
FC Basel
-
-
FC Lugano
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
FC Zurich
-
-
FC Winterthur
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Delemont
-
-
Servette Geneve FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
India
Santosh Trophy
Kerala
۲
۰
Arunachal Pradesh
Finished
۱۲:۳۰
Assam
۰
۲
Services
Finished
۰۸:۰۰
Meghalaya
۰
۰
FC Goa
Finished
۱۷:۰۰
Indonesia
Liga 1
Persik Kediri
۳
۱
Barito Putra
Finished
۱۱:۳۰
PSM Makassar
۰
۰
Persebaya Surabaya
Finished
۱۵:۳۰
World
Friendly International Matches Women
Denmark (W)
۱
۱
Austria (W)
Finished
۱۹:۰۰
Bolivia (W)
-
-
Peru (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Turkey (W)
۱
۰
Romania (W)
Finished
۱۶:۰۰
Georgia (W)
۱
۰
North Macedonia (W)
Finished
۱۴:۳۰
Chile (W)
۱
۰
Jamaica (W)
Finished
۰۱:۳۰
Vietnam
V-League
Nam Dinh
۳
۲
Ha Noi
Finished
۱۴:۳۰
Ho Chi Minh
۲
۱
Binh Dinh
Finished
۱۵:۴۵
Becamex Binh Duong FC
۱
۰
Hong Linh Ha Tinh
Finished
۱۴:۳۰
Slovakia
Cup
SK Slovan Bratislava
۱
۰
MSK Zilina
Finished
۲۰:۰۰
SK Odeva Lipany
۱
۰
MFK Skalica
Finished
۱۷:۰۰
DAC Dunajska
۰
۱
MFK Ruzomberok
Finished
۲۰:۰۰
Argentina
Copa de la Liga Reserves
Godoy Cruz Reserves
-
-
CA Talleres de Cordoba Reserves
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Defensores de Belgrano Reserves
۳
۰
Instituto AC Cordoba Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Boca Juniors Reserves
۱
۱
CA Independiente Reserves
Finished
۰۳:۳۰
Acassuso Reserves
۴
۳
CSYD Liniers Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Villa Dalmine Reserves
۱
۱
Los Andes Reserves
Finished
۱۵:۳۰
San Martin Burzaco Reserves
۱
۱
Argentino Merlo Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Gimnasia La Plata Reserves
-
-
Atletico Tucuman Reserves
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Colombia
Primera B
Union Magdalena Santa Marta
۲
۲
Deportes Quindio
Finished
۰۲:۴۰
Real Santander
۱
۱
Atletico Cali F.C.
Finished
۰۰:۰۰
Azerbaijan
1. Liqa
Shamakhi FK
۱
۱
Zaqatala
Finished
۱۴:۳۰
FC Iravan
۰
۷
Moik Baku
Finished
۱۲:۳۰
Thailand
FA Cup
Samut Sakhon City FC
۳
۲
Chiangmai United FC
Finished
۱۳:۳۰
Bangkok FC
۵
۴
Buriram United FC
Finished
۱۵:۳۰
Songkhla FC
۲
۳
Bangkok United
Finished
۱۵:۳۰
Phitsanulok FC
۰
۱
Dragon Pathumwan Kanchanaburi FC
Finished
۱۴:۳۰
Chonburi FC
۲
۱
Nakhon Pathom United
Finished
۱۵:۳۰
Sukhothai FC
۳
۱
Kabin United
Finished
۱۴:۳۰
Udon United FC
۲
۱
Surin City FC
Finished
۱۱:۳۰
Prachuap FC
۱
۲
Lamphun Warrior FC
Finished
۱۴:۳۰
India
Mumbai Premier League
Reliance FYC
۲
۱
CFCI
Finished
۱۱:۰۰
Iran
2nd Division
Atrak Bojnourd FC
۰
۱
Shahrdari Hamedan
Finished
۱۵:۰۰
Spad Alvand Tehran
۱
۲
Kavir Moghava
Finished
۱۵:۰۰
Shohada Razakan
۲
۳
Niroye Zamini
Finished
۱۵:۰۰
Spain
Copa del Rey
Real Sociedad
۱
۲
Real Mallorca
Finished
۰۰:۰۰
World
Friendly International Matches U19
Georgia U19
۰
۰
Israel U19
Finished
۱۵:۳۰
Bulgaria
Bulgarian Cup
PFC CSKA Sofia
۱
۰
Arda Kardzhali
Finished
۱۹:۰۰
Hebar 1918 Pazardzhik
۲
۱
Pfc Pirin Blagoevgrad
Finished
۱۶:۰۰
Portugal
Liga Segunda
Leixoes
-
-
Nacional Madeira Funchal
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Mexico
U23 League
Tigres UANL U23
۰
۰
Juarez FC U23
Finished
۱۸:۳۰
Tanzania
Premier League
Ihefu FC
۱
۱
Mashujaa FC
Finished
۱۴:۳۰
Tanzania Prisons
۲
۱
Tabora United FC
Finished
۱۴:۳۰
Geita Gold FC
۰
۰
Kagera Sugar
Finished
۱۶:۳۰
Singida BS FC
۰
۱
Azam FC
Finished
۱۶:۳۰
India
I-League
Shillong Lajong FC
۴
۴
Rajasthan United
Finished
۱۷:۰۰
Aizawl
۰
۱
Real Kashmir FC
Finished
۱۴:۳۰
Cyprus
Cyprus Cup
Nea Salamis Famagusta FC
۰
۵
Pafos FC
Finished
۲۰:۳۰
Omonia FC Nicosia
۳
۱
AE Zakakiou
Finished
۲۰:۳۰
South Africa
Premier League
Cape Town City
۱
۰
Supersport United
inprogress
۲۱:۰۰
Golden Arrows
۰
۰
Sekhukhune United
inprogress
۲۱:۰۰
Syria
Division 2
Al-Shorta
۳
۰
Al-Majd
Finished
۱۵:۳۰
Qatar
League 2
Al Mesaimeer SC
۲
۳
Al Shahaniya
Finished
۱۸:۳۰
Al Sailiya
۱
۱
Lusail City
Finished
۱۸:۳۰
Al Waab Sports Club
۱
۲
Al Kharitiyath
Finished
۱۸:۳۰
Al-Khor
۳
۱
Al Bidda SC
Finished
۱۸:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Cup
FK Borac Banjaluka
۰
۰
FK Sarajevo
inprogress
۲۱:۰۰
NK Posusje
۳
۲
Sloga Doboj
Finished
۱۸:۳۰
Israel
State Cup
Maccabi Tel-Aviv
۱
۱
Maccabi Yafo Kabilyo
inprogress
۲۲:۰۰
Hapoel Beer-Sheva
۱
۰
Ironi Tiberias
inprogress
۲۱:۰۰
Hapoel Umm Al Fahm
۰
۱
Maccabi Haifa FC
inprogress
۲۱:۳۰
North and Central America
CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group C
Saint Martin U20
۰
۴
Aruba U20
Finished
۰۱:۳۰
Curacao U20
۱
۰
Barbados U20
Finished
۰۴:۳۰
Italy
Coppa Italia Serie C
Padova
۱
۰
Lucchese Libertas
inprogress
۲۱:۳۰
Catania Calcio
-
-
Rimini Calcio
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Italy
Serie D, Girone H
Casarano
۰
۰
Martina Calcio 1947
Finished
۱۹:۳۰
FBC Gravina
۱
۱
US Angri Calcio 1927 ASD
Finished
۱۷:۰۰
Slovenia
U19 League
NK Domzale U19
۲
۱
NK Brinje Grosuplje U19
Finished
۱۵:۳۰
North and Central America
CONCACAF Gold Cup Women, Group B
Brazil (W)
۵
۰
Panama (W)
Finished
۰۶:۴۵
Colombia (W)
۲
۰
Puerto Rico (W)
Finished
۰۳:۳۰
Cambodia
Cup
Phnom Penh Crown
۱
۰
Kirivong Sok Sen Chey
Finished
۱۴:۳۰
Italy
Serie D, Girone I
Portici 1906
۳
۱
ASD San Luca
Finished
۱۷:۰۰
Germany
Regionalliga Northeast
Lokomotive Leipzig
۲
۰
ZFC Meuselwitz
inprogress
۲۱:۳۰
VSG Altglienicke
۱
۰
SV Babelsberg 03
inprogress
۲۱:۳۰
Gambia
Division 2
Elite United
۰
۰
Unique Global FC
Finished
۲۰:۰۰
Jam City
۱
۰
Latrikunda Utd
Finished
۲۰:۰۰
Immigration FC
۰
۲
Serrekunda FC
Finished
۲۰:۰۰
Italy
Coppa Italia Serie D
Varesina Calcio
۲
۲
US Gavorrano
Finished
۱۷:۰۰
Imolese Calcio
۱
۲
ASD Trapani Calcio
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 4
UCD Canada Atletico U19
۱
۰
Marbella FC U19
Finished
۱۴:۳۰
Granada CF U19
۳
۱
Tomares U19
Finished
۱۸:۳۰
Seneca U19
۰
۱
CD 26 de Febrero U19
Finished
۱۵:۰۰
Xerez Deportivo FC U19
۱
۳
Sevilla FC U19
Finished
۱۴:۳۰
Real Betis Balompie U19
۳
۱
CF Alhendin Balompie U19
Finished
۱۵:۰۰
San Felix U19
۰
۱
Cadiz U19
Finished
۲۰:۰۰
Africa
CAF Olympic Qualification Women
Morocco (W)
۴
۰
Tunisia (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Zambia (W)
۳
۳
Ghana (W)
Finished
۱۹:۳۰
Poland
Puchar Polski
TS Wisla Krakow
-
-
Widzew Lodz
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Jagiellonia Bialystok SSA
۲
۱
SSA Korona Kolporter Kielce
Finished
۲۰:۰۰
Egypt
Second Division B
Delphi SC
۱
۰
Alaab Damanhour
Finished
۱۶:۳۰
Pioneers FC
۰
۰
Kafr El Zayat
Finished
۱۶:۳۰
Kafr El Sheikh SC
۱
۳
El Mansoura
Finished
۱۶:۳۰
Alexandria Petroleum
۲
۲
Alexandria Sporting Club
Finished
۱۶:۳۰
Bilqas SC
۱
۲
Itehad Nabarouh
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone G
Cynthialbalonga
۰
۱
ASD Romana
Finished
۱۷:۰۰
ASD Anzio Calcio 1924
۱
۲
Atletico Uri
Finished
۱۷:۰۰
Boreale Don Orione Calcio
۱
۱
Trastevere Calcio ASD
Finished
۱۷:۰۰
England
Professional Development League
Bournemouth U21
۲
۳
Queens Park Rangers U21
Finished
۱۷:۳۰
Armenia
Premier League
West Armenia
۱
۱
FC Ararat-Armenia
Finished
۱۴:۳۰
FC Van Charencavan
۰
۲
FC Ararat Yerevan
Finished
۱۴:۳۰
Montenegro
First League
FK Buducnost Podgorica
۰
۱
FK Jezero Plav
Finished
۲۰:۳۰
FK Jedinstvo Bijelo Polje
۰
۱
FK Sutjeska Niksic
Finished
۱۷:۳۰
FK Mornar Bar
۰
۰
FK Arsenal Tivat
Finished
۲۰:۰۰
OFK Petrovac
۱
۱
FK Rudar Plevlja
Finished
۲۰:۰۰
Mladost DG
۰
۳
FK Decic Tuzi
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Regionalliga North
1. FC Phoenix Luebeck
۱
۰
Teutonia Ottensen
inprogress
۲۱:۰۰
TuS Blau-Weiss Lohne
۱
۱
SSV Jeddeloh
inprogress
۲۲:۰۰
Brazil
Paulista Serie A3
Uniao Sao Joao
۱
۱
Atletico Votuporanguense SP
inprogress
۲۱:۳۰
EC Sao Bernardo
۰
۰
AD São Caetano do Sul
inprogress
۲۱:۳۰
Matonense SP
۰
۰
Catanduva FC
inprogress
۲۱:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 10
Club Atletico Espeleno
۱
۲
Conil CF
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Segunda Federacion Women
Elche CF (W)
۳
۲
CD Guiniguada Apolinario (W)
Finished
۲۰:۳۰
Uganda
Premier League
NEC FC Bugolobi
۰
۳
Kampala Capital City Authority
Finished
۱۹:۳۰
Germany
Landesliga
BSC Rapid Chemnitz
۱
۰
VfB Fortuna Chemnitz
inprogress
۲۱:۳۰
North and Central America
CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group D
Trinidad and Tobago U20
۰
۳
Canada U20
Finished
۰۲:۳۰
Mexico
LIGA MX
Gallos Blancos Queretaro
۴
۱
San Luis
Finished
۰۴:۳۰
Hungary
Hungary Cup
Veszprem FC
۰
۲
Kecskemeti TE
Finished
۱۹:۳۰
Kozarmisleny SE
۰
۳
MTK Budapest
Finished
۱۹:۳۰
Debreceni VSC
۰
۱
Ferencvarosi TC
inprogress
۲۱:۳۰
Tiszakecskei LC
۰
۳
Kisvarda FC
Finished
۲۰:۳۰
Mezoors Kse
۱
۲
Budapest Vasas SC
Finished
۱۵:۳۰
Mali
League Women
Amazones C5 (W)
۶
۱
Entente Sirakoro (W)
Finished
۱۹:۴۵
AS Police Bamako (W)
۳
۰
AS Real (W)
Finished
۱۹:۴۵
AS Mande (W)
۲
۰
AS Momo Sikasso (W)
Finished
۱۹:۴۵
Portugal
Campeonato de Portugal, Group C
Fontinhas
۰
۱
Sertanense FC
inprogress
۲۲:۳۰
Italy
Serie D, Girone F
Alma Juventus Fano 1906
۲
۴
SSD San Nicolo Notaresco
Finished
۱۷:۰۰
Brazil
Paulista Serie A4
Jabaquara SP
۰
۲
Independente FC Limeira
inprogress
۲۱:۳۰
Nacional Atletico Clube
۱
۱
CA Taquaritinga SP
inprogress
۲۱:۳۰
Vocem
۰
۰
CA Joseense
inprogress
۲۱:۳۰
Rio Branco SP
۲
۰
America SP
inprogress
۲۱:۳۰
Cameroon
Championship Women
Eclair de Saa (W)
۲
۱
Authentic de Douala (W)
Finished
۱۵:۳۰
AS Awa FF (W)
۰
۱
Lekie Filles FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Ebolowa (W)
۳
۰
Dja Sports (W)
Finished
۱۷:۳۰
Nigeria
NPFL
Sporting Lagos FC
۲
۱
Akwa United
Finished
۱۸:۳۰
Heartland FC Owerri
۱
۵
Plateau United
Finished
۱۸:۳۰
Sunshine Stars FC
۲
۰
Lobi Stars
Finished
۱۷:۳۰
Katsina United FC
۳
۲
Kano Pillars
Finished
۱۷:۳۰
Bayelsa United
۲
۰
Doma United FC
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie D, Girone B
GS Arconatese 1926
۱
۲
Piacenza Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Panama
First Division Women
Panama City (W)
۴
۰
UMECIT (W)
Finished
۰۴:۳۰
Italy
Serie D, Girone A
Borgosesia
۲
۴
Alba Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Nicaragua
Nicaragua Cup
CD Junior de Managua
۲
۰
Chinandega FC
Finished
۱۹:۳۰
Burundi
Premier League
Telaviv FC
۰
۰
Olympique Star
Finished
۱۶:۳۰
Hong Kong
Sapling Cup
Wofoo Tai Po
۰
۲
Southern District Rsa
Finished
۱۵:۳۰
Guatemala
Liga Nacional
Coban Imperial
۳
۰
CSD Comunicaciones
Finished
۰۰:۳۰
Scotland
Lowland League
Celtic B
-
-
Civil Service Strollers
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
England
Isthmian League Premier
Kingstonian FC
-
-
Cheshunt FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Germany
Oberliga Westfalen
SC Preussen Munster II
۲
۱
SF Siegen 1899
inprogress
۲۲:۰۰
Switzerland
1. Liga Promotion
Zurich II
۲
۰
SC Bruhl St. Gallen
inprogress
۲۲:۳۰
England
Northern League Division One East
Dunston Uts
-
-
Sheffield FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Gibraltar
Rock Cup
Europa FC
-
-
Glacis United FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
World
Friendly International Matches U20 Women
Spain U20 (W)
۲
۲
Mexico U20 (W)
Finished
۱۳:۳۰
Colombia U20 (W)
۰
۱
USA U20 (W)
Finished
۲۰:۳۰
Niger
Super League
ASN Nigelec
۱
۱
Jangorzo FC
Finished
۱۸:۴۵
England
Southern League Premier Division Central
Biggleswade FC
-
-
Welwyn Garden City
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Scotland
Highland League
Forres Mechanics FC
-
-
Huntly
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Iceland
Cup Women
Alftanes (W)
۰
۰
KH Hlidarendi (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Germany
Verbandsliga
SpVgg Neu Isenburg
۰
۰
1. FC Germania 08 Ober-Roden
inprogress
۲۲:۳۰
Poland
1. Division
Podbeskidzie Bielsko-Biala
۱
۲
Motor Lublin
Finished
۲۰:۳۰
England
Southern League Premier Division South
Tavistock
-
-
Willand Rovers FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Brazil
Copa Verde
Ceilandia EC
۰
۰
Real Brasilia
inprogress
۲۲:۰۰
Oman
Sultan Cup
Bahla Club
۰
۰
Dhofar SCSC
Finished
۱۶:۵۵
Spain
Tercera Division - Grp. 6
CD Roda
۱
۳
CF Gandia
Finished
۲۰:۳۰
Costa Rica
Primera Division
AD San Carlos
۴
۰
Santos de Guapiles
Finished
۰۴:۳۰
Poland
II Liga
Lech Poznan II
۲
۱
Olimpia Elblag
Finished
۱۴:۳۰
World
Friendly Club Matches
FC Lyn Oslo
۳
۲
Kjelsas Oslo
Finished
۲۰:۳۰
Notodden FK
۰
۰
FK Eik Tonsberg
inprogress
۲۱:۳۰
Stromsgodset IF
۱
۰
Lillestrom SK
Finished
۱۸:۳۰
Slavia Mozyr
۳
۳
Shakhtyor Soligorsk
Finished
۱۳:۳۰
ACS Muscelul Câmpulung
۳
۲
CSM Ramnicu Valcea
Finished
۱۳:۳۰
Switzerland
Challenge League
AC Bellinzona
۰
۰
FC Vaduz
inprogress
۲۱:۰۰
Mauritania
Division 2
Widad Arafat
۲
۰
FC Amitie 2020
inprogress
۲۲:۱۵
Nouakchott Academie
۲
۲
FC Oasis
Finished
۱۹:۴۵
Mexico
Liga TDP
Deportivo Muxes
۰
۱
Oceania FC
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Muxes
-
-
Oceania FC
Cancelled
۰۰:۳۰
Argentina
Primera Nacional
Atlanta
۰
۲
Club Atletico Aldosivi
Finished
۰۳:۴۰
Czech Republic
Czech Cup
SK Slavia Praha
۲
۲
AC Sparta Praha
inprogress
۲۰:۳۰
FC Trinity Zlín
۲
۱
FC Slovan Liberec
Finished
۱۹:۳۰
World
Friendly Club Matches Women
America de Cali (W)
۰
۲
Racing Louisville FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
SK Sturm Graz (W)
۱
۰
Olimpija Ljubljana (W)
inprogress
۲۲:۰۰
NJ/NY Gotham FC (W)
۱
۰
Deportivo Cali (W)
Finished
۰۱:۳۰
Croatia
Croatia Cup
GNK Dinamo Zagreb
۴
۰
NK Gorica
Finished
۲۰:۳۰
NK Rudes Zagreb
۰
۱
HNK Rijeka
Finished
۱۶:۳۰
Israel
Leumit League U19
Hapoel Raanana U19
۰
۰
Bnei Sakhnin FC U19
inprogress
۱۷:۳۰
North and Central America
CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group A
British Virgin Islands U20
۴
۳
Belize U20
Finished
۰۱:۳۰
Nicaragua U20
۵
۰
Anguilla U20
Finished
۰۴:۳۰
North and Central America
CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group E
Saint Kitts and Nevis U20
۳
۰
Cayman Islands U20
Finished
۰۲:۳۰